خانه / بره موم / عصاره بره موم و فروش اینترنتی آن

عصاره بره موم و فروش اینترنتی آن

عصاره بره موم به دو صورت آبی و الکلی تولید می شود و مصرف آن در درمان بیماری سرطان مفید است. فروش اینترنتی این محصول راه اندازی شده است.

عصاره بره موم در واقع نتیجه جداسازی مواد مفید، سودمند و قابل جذب بره موم می باشد. این محصول امروزه در درمان بیماری های خاص نظیر انواع سرطان کارایی پیدا کرده است.

انواع عصاره بره موم

عصاره بره موم دو نوع می باشد:

  • عصاره آبی
  • عصاره الکلی

عصاره آبی از حل شدن بره موم طبیعی در آب و سپس تغلیظ آن به دست می آید و عصاره الکلی حاصل حل شدن بره موم در الکل اتانول و سپس تبخیر الکل آن است.

بره موم طبیعی
بره موم طبیعی

اینکه عصاره آبی بره موم مفیدتر است یا عصاره الکلی آن، نظرات متعددی وجود دارد اما به نظر نگارنده این مطلب عصاره الکلی مفیدتر است چرا که در تولید عصاره آبی، دمای زیاد آب سبب از بین رفتن خواص بره موم می شود.

روش مصرف عصاره بره موم

از آنجا که طعم عصاره بره موم چندان مطلوب مصرف کنندگان نیست، باید آن را با عسل یا آبمیوه یا هر چیز دیگری که طعم آن را عوض کند، مخلوط نموده و مصرف کرد.

مقدار مصرف عصاره بره موم

مصرف عصاره بره موم بسته به نوع مصرف آن و شرایط بیمار متفاوت است. معمولا مصرف روزانه ۳ تا ۵ گرم عصاره بره موم می تواند مفید باشد که این مقدار را می توان در دو نوبت استفاده کرد.

یادآوری این نکته بسیار مهم است که اگر از عصاره الکلی بره موم استفاده می کنید، حتما پس از صرف غذا باشد و یا به عبارتی دیگر، زمان مصرف آن، معده خالی نباشد.

تهیه عصاره بره موم

برخی از مصرف کنندگان برای اینکه از خلوص عصاره و کیفیت آن مطمئن باشند، تلاش می کنند تا عصاره بره موم را خودشان تهیه کنند. اگرچه این امر غیرممکن نیست اما چندان کار راحتی نیز نمی باشد و توصیه می کنیم این کار را به متخصصین این امر واگذار کنند.

امروزه با استفاده از ابزار ارتباطی گوناگون نظیر اینترنت، خرید و فروش و انتخاب محصولات مختلف بسیار آسان شده است و حتی می توان کالاهای مشابه را در مراکز خرید مختلف مقایسه و سپس اقدام به خرید نمود.

در زمان خرید عصاره بره موم به نکات زیر توجه کنید:

  • روش تهیه آن(آبی یا الکلی)
  • خلوص آن
  • مرکز فروش این محصول(آیا تخصص لازم را دارند یا خیر؟)
کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش آنلاین بره موم

فروش اینترنتی کپسول بره موم خالص

فروش اینترنتی کپسول بره موم خالص در مرکز عسل یاس انجام میشود. جهت آشنایی با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري