فروش عصاره بره موم با قیمت عمده، بسته به نوع عصاره متفاوت است. در مجموعه عسل یاس شما میتوانیدعصاره بره موم را به صورت عمده خریداری کنید. آیا میدانید انواع عصاره بره موم  را می شناسید؟ آیا میدانید چه مراکزی بره موم با کیفیت را می فروشند?

فروش عصاره بره موم

بره موم چیست؟

بره موم ماده ای است خمیری شکل با بویی مطبوع که زنبور عسل آنرا به صورت مستقیم تولید میکند. بره موم محصول جانبی زنبور عسل است. این محصول به اندازه عسل شناخته شده نیست اما خواص آن از عسل بیشتر است و حتی قیمتی بیشتر از قیمت عسل طبیعی دارد. بره موم در رنگ های سبز، قهوه ای و سیاه وجود دارد. رنگ بره موم تا حد زیادی به ترکیبات تشکیل دهنده بره موم بستگی دارد.

بره موم تشکیل شده از عسل، موم، گرده گل و صمغ است. مرغوب ترین نوع آن بره موم سبز رنگ میباشد. بره موم درای خاصیت شکل پذیری در دماهای مختلف است. این ماده در دمای یخچال سخت و شکننده است اما در دمای بالا نرم و انعطاف پذیر است. این تغییر حالت بره موم به دلیل وجود موم در آن است. بره موم به چسب زنبور عسل معروف است.

بره موم را به کمک وسیله ای به نام تله بره موم برداشت میکنند. بره موم در کندوی عسل به عنوان سیمانی برای بستن درز ها و شکاف های دیواره و یا به عنوان یک ماده ضد عفونی کننده استفاده میشود. تله بره موم یک تخته است که شیار و شکاف دارد. رمانی که زنبور دار تله را در کندو قرار داد، زنبور های عسل با غریزه ای که دارند تمام شکاف های آن را با بره موم پر میکنند. سپس زنبوردار تله را خارج کرده و بره موم را از روی آن برداشت میکنند.

زنبور عسل برای تولید بره موم ابتدا به سراغ جمع آوری صمغ از روی گیاهان میرود. زنبور عسل این صمغ را با کمک نیروی پاها و آرواره های خود از گیاه جدا کرده و سپس آن را خرد میکند. زنبور عسل صمغ را درون کیسه گرده موجود در پاهای عقبی خود قرار داده و به کندو میبرد. زمانی که صمغ به کندو رسید زنبورها آن را با گرده و موم عسل ترکیب میکنند و بره موم میسازند.

فروش عصاره بره موم

مشتقات بره موم

بره موم از مشتقات زیادی درست شده است که انواع آن عبارتند از:

عصاره ی بره موم به دو روش به دست می آید:

  • عصاره آبی: با مخلوط کردن بره موم خالص با آبی که دمای ملایم دارد، عصاره آبی بره موم بدست می آید.
  • عصاره الکلی: عصاره الکلی هم به روش عصاره آبی بدست می آید.

با این تفاوت که بره موم خالص را با الکل اتانول مخلوط کرده و ناخالصی های بره موم را جدا میکنند.

در آخر ماده ای شبیه قیر بدست می آید که عصاره بره موم می باشد.

فروش عصاره بره موم

فروش عمده عصاره بره موم

فروش عصاره بره موم به صورت عمده و خرده صورت میگیرد.ما در مجموعه عسل یاس، همه مشتقات بره موم از جمله عصاره آنرا با کیفیت بالا در اختیار خریداران گرامی قرار می دهیم.فروش عمده عصاره بره موم در مجموعه عسل یاس با قیمت مناسب و با کیفیت بالا انجام میگیرد.اگر شما مشتری گرامی خریدار عصاره بره موم به صورت عمده می باشید باید با کارشناسان ما که به صورت 24 ساعته پاسخگوی شما هستند تماس بگیرید.قیمت عصاره به بسته بندی و میزان سفارش هم بستگی دارد.وقتی شما این محصول را به صورت عمده سفارش میدهید، قطعا با قیمت مناسب تری آنرا خریداری خواهید کرد.

فروش عصاره بره موم

خواص عصاره بره موم

عصاره بره موم تمام خواص بره موم را در خود دارد پس در اینجا خواص بره موم را بررسی مینماییم. بره موم یک ماده ضد میکروب و ضد تومور است. این محصول به دلیل داشتن خاصیت آنتی اکسیدانی سیستم ایمنی بدن را تقویت میکند. بره موم برای پوست بسیار مفید است. این ماده برای روده مناسب است. مصرف بره موم کولیت روده را درمان میکند.

بره موم برای بهبود عملکرد ریه مفید است. این ماده باعث التیام زخم ها میشود. مصرف بره موم برای سلامت دهان و دندان مفید است. بره موم باعث کنترل سرطان میشود. مصرف بره موم به بهبود عفونت های دستگاه تناسلی و ادراری کمک میکند. بره موم احتقان سینوس و نقرس را درمان میکند. مصرف بره موم باعث درمان زخم معده میشود.

بره موم ویروس های معده را از بین میبرد و سینه پهلو را درمان میکند. بره موم بیماری های ریوی را درمان میکند.هم چنین باعث درمان سردرد میشود. مصرف  بره موم گرفتگی ضدا را درمان میکند. این محصول آلرژی و سرماخوردگی را درمان میکند. مصرف بره موم باعث بهبود تورم مفاصل میشود.

در بازار دو نوع بره موم داریم: بره موم خام و بره موم فرآوری شده. بره موم خام همان بره موم کلوخ ست که از کندو برداشت میشود. یکی از معایبی که بره موم خام دارد امکان وجود ناخالصی مانند گرد و غبار در آن است. اما بره موم فرآوری شده کاملا خالص است. بره موم خام در سیستم گوارشی هضم نمیشود در حالی که بره موم فراوری شده قابل جذب و هضم است.

 

فروش عصاره بره موم

فروش اینترنتی بره موم با قیمت عمده

قطعا هر کسی نمیتواند به مراکز معتبر برای خرید دسترسی داشته باشد.ما در مجموعه عسل یاس این امکان را فراهم کرده ایم که شما خریدار گرامی به راحتی در هر زمان و مکانی که بخواهید خرید خود را انجام دهید.با مراجعه به فروشگاه اینترنتی عسل یاس، می توانید از قیمت و کیفیت محصول سفارشی خود اطمینان داشته باشید.همکاران ما در مجموعه عسل یاس بر این باورند که اگر تعهدی داده اند به تعهد خود پایبند بوده و صداقت را پیشه کار خود کرده اند.به همین دلیل شما خریدار گرامی میتوانید محصول با کیفیت با قیمت واقعی را از این مجموعه تهیه کنید.همچنین ما در این مجموعه ضمانت برگشت بدون قید و شرط را برای مشتری خود فراهم کرده ایم تا با اطمینان 100 درصدی خرید خود را انجام دهید.