فروش آنلاین بره موم سبز در ایران در مرکز عسل انجام میشود. بره موم چیست؟ قیمت بره موم خام چقدر است؟ خواص بره موم سبز برای سلامتی انسان چیست؟ برای پاسخ به سوالات مذکور با مقاله زیر همراه باشید.

فروش آنلاین بره موم

خرید اینترتنی بره موم

بره موم ماده ای است خمیری شکل.بره موم دارای طعم و بوی مخصوصی است.این ماده با تغییر دما تغییر حالت میدهد.در دمای معمولی بره موم خمیری و در دمای پاییین خشک و شکننده میشود.بره موم در رنگ های مختلفی در بازار موجود استرنگ بره موم بستگی به رنگ و میزان ترکیبات خود دارد.بره موم به رنگ سبز، سیاه و قهوه ای در بازار است.

بره موم ترکیبی از صمغ، روغن های گیاهی، گرده گل، موم و عسل است.بره موم یک فراورده جانبی از زنبور عسل است.این محصول دارای خواص زیادی برای سلامت انسان است.مرغوب ترین نوع بره موم، بره موم سبزرنگ است.بره موم به نام الکل زنبور عسل معروف است.این به دلیل خاصیت انتی بیوتیکی بره موم است.در کندو از بره موم برای بستن منافذ و ضدعفونی نگهدارشتن محیط کندو استفاده میشود.فروش انلاین بره موم

فروش بره موم خام

برای تولید بره موم ماده اولیه صمغ است.زنبور عسل صمغ را از روی گیاهان برداشت میکند.برداشت صمغ با کمک پاها و آرواره های زنبور عسل انجام میشود.زنبور عسل صمغ برداشت شده را با آرواره های خود خرد میکند.سپس آنرا به درون کیسه های پاهای عقبی خود قرار میدهد.زنبور عسل در پاها عقبی خود یک جفت کیسه به نام کیسه های گرده دارد.صمغ خرد شده در این کیسه ها تا کندو توسط زنبور عسل حمل میشود.زمانی که صمغ به کندو رسید زنبورها آن را با گرده گل و موم ترکیب میکنند.بنابراین بره موم تولید میشود.

فروش آنلاین بره موم

بره موم خام و فرآوری شده

بره موم در دو شکل در بازار دیده میشود:بره موم خام و بره موم فرآوری شده.بره موم خام دارای مولکول های درشتی است که در بدن هضم نمیشود.به همین علت بره موم را فرآوری میکنند.

بره موم فراوری شده همان بره موم خام است با این تفاوت که برای بدن قابل هضم است.در فرآیند فراوری بره موم مولکول های درشت بره موم به مولکول های کوچکتر شکسته میشوند.بره موم فرآوری شده تمام خواص بره موم خام را در خود دارد.بره موم فرآوری شده به شکل کپسول بره موم، پودر بره موم و عصاره بره موم در بازار موجود است.

فروش آنلاین بره موم

برداشت بره موم

برای برداشت بره موم زنبور عسل زنبورداران از یکی از غرایز زنبور عسل استفاده میکنند.زنبور عسل این غریزه را دارد که در صورت برخورد با منفذ یا شکافی غیر عادی در کندو آن را با بره موم پر کند.زنبور داران برای برداشت بره موم از تله بره موم استفاده میکنند.تله بره موم دارای منافذ و شکاف های بسیاری است.زنبوردار این تله را در کندو قرار میدهد.زنبور های عسل در اثر برخورد با این تله آن را با بره موم پر میکنند.زمانی که تله با بره موم پر شد، زنبوردار آن را از کندو خارج میکند.بعد از خروج تله بره موم از کندو بره موم از روی آن برداشت میشود.

 

فروش آنلاین بره موم

خواص بره موم

بره موم خاصصیت آنتی بیوتیکی قوی دارد.بنابراین مصرف بره موم باعث درمان انواع عفونت در بدن میشود.بره موم ضد میکروب و ضد سرطان است.بره موم سرشار از آنتی اکسیدان است.همین خاصیت بره موم باعث میشود که مصرف آن باعث تقویت سیستم ایمنی بدن شود.بره موم ضد میکروب و ضد تومور است.

فروش آنلاین بره موم

فروش آنلاین بره موم سبز

مرکز عسل یاس تامین کننده بره موم به سراسر کشور میباشد.برا سفارش بره موم خام و فرآوری شده به مدیر فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید.