خرید اینترنتی بره موم طبیعی و ارزان در فروشگاه عسل یاس امکانپذیر است. بره موم ماده ای خمیری است که توسط زنبور عسل تولید میشود و خواص فوق العاده ای دارد. در این مقاله به بررسی بره موم و فواید آن میپردازیم.

خرید اینترنتی بره موم

خرید و فروش بره موم طبیعی

بره موم یک ماده ی چسبناک و خمیری شکل است که توسط زنبور عسل تولید میشود.تاکنون برای بره موم کاربردهای زیادی تعریف شده است.بره موم ترکیبی از مواد مترشحه از گیاهان و گل ها است.

بره موم در دمای پایین شکننده است و در دمای بالا نرم و خمیری است.این ویژگی بره موم به دلیل وجود موم در آن است.علت چسبناک بودن بره موم وجود مواد و آنزیم های مترشحه زنبور در آن است.بره موم به طور کلی از موادی چون عسل، گرده، موم و آنزیم های زنبور عسل است.بره موم فواید بسیاری برای انسان دارد که در ادامه به بررسی این خواص پرداخته شده است.

خرید اینترنتی بره موم

برداشت بره موم عسل

زنبور های عسل بره موم را با کمک صمغ گیاهان میسازد.زنبور عسل برای جمع آوری صمغ به خارج از کندو میرود.زنبور به کمک پاها و آرواره های مخصوصی که دارد، صمغ را از گیاهان جدا میکند.سپس صمغ را تکه تکه میکند و در کیسه ی گرده قرار میدهد.این صمغ را تاا کندو حمل میکند و با همکاری سایر زنبورهای عسل صمغ را با موم و عسل و گرده ترکیب میکند وبره موم را میسازد.بره موم به الکل زنبور عسل نیز معروف است.این به دلیل خاصیت ضد عفونی کننده ی بره موم است.زنبورها برای ضد عونی کردن محیط کندو از بره موم بهره میبرند.

بره موم برای پر کردن شکاف های ایجاد شده در دیواره کندو نیز به کار میرود.برداشت بره موم به کمک وسیله ای به اسم تخته برداشت بره موم برداشت میشود.برداشت بره موم بر اساس غریزه ی زنبورهای عسل کارگر انجام میشود.زنبورها این غریزه را دارند که هر گونه شکاف در کندو را از بره موم پر کنند.زنبور دار طبق این غریزه، تخته ای پر از شکاف را وارد محط کندو نموده و درون کندو قرار میدهد.بعد از پر شدن شکاف ها ی این تخته، زنبور دار تخته را بیرون آورده و بره موم را از آن برداشت میکند.

خرید اینترنتی بره موم

فواید بره موم طبیعی

مصرف بره موم باعث درمان بیماری های عفونی میشود.بره موم حاوی آنتی اکسیدان بسیاری است و از دستگاه ایمی پشتیبانی میکند.بره موم زنبور عسل، برای درمان کولیت روده بسیار موثر و مفید است.این ماده یک آنتی بیوتیک طبیعی برای بدن به شمار می آید.همچنین باعث بهبود عفونت مجرای تناسلی در خانم ها و آقایان است.بره موم تورم گلو و برونشیت و انواع التهابات را  درمان میکند.درمان بیماری های ریوی، ویروسی و سینه پهلو از خواص دیگر بره موم میباشد.

خرید اینترنتی بره موم

خرید اینترنتی بره موم طبیعی اصل

بره موم به صورت خام برای سیستم گوارشی قابل جذب نیست.به همین دلیل، متخصصان بره موم را فرآوری میکنند و به شکل قرص یا کپسول بره موم و پودر و عصاره بره موم در می آورند.بره موم فرآوری شده، برای سیستم گوارشی قابل جذب است.بره موم خام دارای مولکول های بزرگی است به همین دلیل است که در دستگاه گوارشی جذب نمیشود.

در عمل فرآوری این مولکول های درشت، شکسته شده و به راحتی جذب بدن میشود.فروشگاه اینترنتی عسل یاس، مرکز فروش انواع محصولات اصل و ارگانیک زنبور عسل است.هدف ما در مرکز عسل یاس، عرضه ی فرآورده های زنبور عسل به صورت ارگانیک و با قیمتی مناسب است.برای سفارش محصولات مرکز عسل یاس از جمله بره موم خام، پودر و عصاره بره موم و کپسول بره موم، با مدیر فروش مرکز عسل یاس در ارتباط باشید