خرید عصاره بره موم طبیعی در مرکز عسل یاس با قیمت مناسب صورت میپذیرد. بره موم چیست؟ خواص درمانی بره موم چیست؟ بره موم چه قیمتی در بازار دارد؟ مقاله زیر در ارتباط با سوالات مذکور نوشته شده است.

فروش بره موم سبز

خرید عصاره بره موم طبیعی با قیمت مناسب

زنبور عسل یکی از شگفت انگیز ترین مخلوقات است که محصولاتش برای سلامتی بدن انسان بسیار موثر بوده است.بره موم یکی از فرآورده های پرفایده زنبور عسل است.این ماده حالتی خمیری دارد و پایه ی ساخت آن توسط زنبور صمغ درختان است.زنبور صمغ را از گیاهان مختلف جمع آوری میکند و به کندو میبرد.

صمغ به کمک آرواره ها و بزاق زنبور اندکی خرد شده و برای ساخت بره موم آماده میشود.اما صمغ تنها ترکیب موجود در بره موم نمیباشد. مقداری عسل به همراه موم و گرده گل نیز در ترکیبات بره موم وجود دارد.در کندو از بره موم برای ضدعفونی کردن و میکروب کشی محیط کندو استفاده میشود.بره موم به رنگ های مختلفی و با درجه کیفیت های متفاوتی در بازار عرضه میشود.

بهترین نوع بره موم، سبز رنگ است.بره موم به رنگ قهوه ای مایل به سبز، قهوه ای و سیاه نیز در بازار عرضه میشود.بره موم خام طبیعی ممکن است مقداری ناخالصی نیز داشته باشد.علاوه بر آن، هضم بره موم خام برای دستگاه گوارشی سخت است.از این رو بهتر است ببه جای بره موم خام، از قرص بره موم، کپسول بره موم یا عصاره بره موم استفاده شود.

فروش بره موم سبز

فروش عمده بره موم طبیعی درجه یک

از بره موم در گذشته به عنوان دارو برای بسیاری از تمدنهای باستان مورد استفاده بوده است.امروزه نیز با گذشت زمان برای بره موم خواص تازه تری در حال کشف میباشد.کاربردهای بره موم برای بهداشت و درمان بسیاری از بیماری ها در حال افزایش است.از بره موم در ساخت داروهای آنتی بیوتیک و ضدعفونی کننده استفاده میشود.جویدن بره موم خام میکروب های دهان و دندان را ازبین میبرد و محیط دهان را پاکیزه نگه میدارد.

یکی از خاصیت های بره موم جلوگیری از رشد و تکثیر و تولید مثل باکتری، قارچ و انگل است.در نتیجه مصرف آن از سیستم دفاعی بدن حمایت میکند.آنتی اکسیدان های موجود در بره موم از ابتلا به سرطان و بیماری های قلبی جلوگیری میکند.بیماری دیابت نوع ۲ را میتوان به کمک مصرف محصولات بره موم کنترل نمود.همچنین مصرف بره موم فشار خون را به طور طبیعی تنظیم میکند.بره موم رماتیسم و دردهای استخوانی را تسکین میدهد. از بره موم برای ساخت بی حس کننده نیز استفاده میشود.بره موم مشکلات گوارشی را درمان میکند. محیط لوله گوارشی را ضدعفونی و پاک نگه میدارد و بیماری کولیت را درمان میکند.

فروش بره موم سبز

خرید کپسول بره موم اصل از داروخانه

قرص و کپسول بره موم شکل فرآوری شده از بره موم خام است.علت هضم نشدن بره موم خام وجود مولکولهای درشت و غیر قابل جذب آن است.اما قرص بره موم یا کپسول آن مولکول های ریز شده ی بره موم است در نتیجه جذب آن در لوله گوارشی امکانپذیر است.عصاره بره موم از دیگر اشکال بره موم فرآوری شده میباشد که تمام ترکیبات بره موم در آن به صورت محلول است.

این فرآورده سرشار از ویتامین ها، اسیدهای آمینه و ترکیبات موجود در بره موم است و برای سیستم ایمنی بدن نقش بزرگی را ایفا میکنند.برای مصرف عصاره بره موم بهتر است آنرا به همراه عسل یا مقداری آب گرم قبل از وعده های غذایی مصرف کرد.تعداد دفعات مصرف عصاره بره موم به نوع نیاز مصرف کننده بستگی دارد و باید تحت نظر پزشک باشد.دقت داشته باشید که مصرف بیش از حد محصولات بره موم ممکن است باعث بروز حساسیت شود.برای خرید عصاره بره موم با مرکز فروش عسل یاس تماس حاصل فرمایید.