فروش اینترنتی موم تخته ای و موم ورقه ای در مرکز عسل یاس انجام میشود. اگر موم را با مناسب ترین قیمت بازار میخواهید درست آمده اید! مرکز عسل یاس عرضه کننده موم عسل طبیعی با اشکال گوناگون برای مصارف گوناگون میباشد. با ما همراه باشید.

فروش اینترنتی موم عسل

خرید موم آج شده

موم یکی از فرآورده های مهم زنبور عسل است.این محصول مستقیما توسط زنبور عسل تولید میشود.موم از غده های شکمی زنبور عسل تولید میشود.موم در ابتدای تولید دارای رنگی شفاف است.پس از ترشح موم،زنبور عسل آنرا با ارواره های خود میجود و باعث کدر شدن موم میشود.زنبور عسل از موم استفاده های بسیاری میکند.موم عسل طبیعی ماده ای است که آنرا زنبور عسل برای ساختن خانه های شش ضلعی کندو استفاده میکند.

زنبور عسل موم را جویده و از آن حجره های کندو را درست می کند.درون این حجره ها نوزادان زنبور عسل رشد میکنند.پس یکی از استفاده های زنبور عسل در کندو داشتن مکانی برای تخم ریزی ملکه است.این خانه های مومی، برای ذخیره عسل و گرده گل نیز کاربرد دارند.بنابراین وجود موم های طبیعی برای کلنی زنبور عسل بسیار حیاتی است.

فروش اینترنتی موم عسل

خرید موم ورقه ای

موم طبیعی علاوه بر مصارفی که دارد برای صنعت زنبور داری نیز دارای کاربردهای متعددی است.برای تولید نیم کیلو موم زنبور عسل سه کیلو عسل مصرف میکند.علاوه بر آن ساختن خانه های مومی برای زنبور عسل بسیار زمان بر است.به دلیل همین مشکل، موم های ورقه ای و موم های آج شده وارد بازار شد.

موم ورقه ای همان موم کلوخی است که تصفیه شده است.موم ورقه ای یا موم آج شده همان موم زنبور عسل است که آج شده است.موم را با کمک دستگاه موم آج کنی آج میکنند.زنبور داران جهت صرفه جویی در زمان و وقت خود، از موم ورقه ای استفاده میکنند.موم های ورقه ای دارای خانه های شش ضلعی میباشد.این خانه های شش ضلعی در دو طرف ورقه ی مومی میباشند.

زنبور داران از موم آج شده به عنوان موم زمینه کندو هایشان استفاده میکنند.آنها ورقه ی موم را در کندوهایشان قرار میدهند.بدین ترتیب در بهره برداری سریع تر محصولات زنبورستان هایشان شریک میشوند.موم به طور کلی دارای کاربرد های زیر است:مصرف به صورت خوراکی توسط فرد،استفاده در قالب سازی  و مجسمه سازی، استفاده در شمع سازی.موم در دو صورت به طور فیزیکی در بازار موجود است.

  1. موم ورقه ای آج دار
  2. موم موم ورقه ای یا موم کلوخه

موم ورقه ای دور ریز صفر دارد و بسته بندی و حمل و نقل آن آسان است.

فروش اینترنتی موم عسل

فروش موم طبیعی

یکی از مواد شمیایی که متاسفانه در موم تقلبی وجود دارد پارافین است.وجود پارافین در موم درون کندو، بسیار خطرناک است و تمام محصولات زنبور عسل را درگیر میکند.برای تشخیص وجود پارافین درون موم، کافی است مقدار کمی از آن را بسوزانید.با سوختن موم اگر پارافین درآن باشد بوی آن بلند میشود.دقت کنید هنگام تهیه موم ورقه ای، آن موم خالص و بدون مواد شیمیایی و کاملا تصفیه شده باشد.میتوان موم را به آزمایشگاهی معتبر برده و خالص بودن آن را بررسیکرد.

فروش اینترنتی موم عسل

قیمت موم عسل

قیمت موم به عوامل مختلفی بستگی دارد و مهم ترین عامل حجم سفارش آن است.عامل تاثیر گذار دیگر حالت موم میباشد.در زمان تهیه و خرید موم طبیعی باید به درصد خلوص آن توجه کرد.بعد از اینکه این موم ورقه ای شده در کندو قرار گرفت، زنبور عسل شروع به افزایش ارتفاع خانه های کندو میکند.اگر به دنبال خرید موم بهداشتی هستید، حتما دقت کنید موم کاملا تصفیه شده و استریل باشد.

فروش اینترنتی موم عسل

فروش اینترنتی موم عسل

مرکز فروش عسل یاس عرضه کننده موم ورقه ای و موم کلوخ یا قالبی است.برای سفارش محصول مورد نظر خود با مشاور فروش در تماس باشید.