قیمت عمده بره موم طبیعی چقدر است؟ خواص بره موم طبیعی چیست؟ بره موم چگونه توید میشود؟ طریقه مصرف بره موم چیست؟در این مقاله پاسخ پرسش های مذکور را مطالعه فرمایید.

قیمت بره موم سبز

فروش بره موم طبیعی

بره موم ترکیبی از گرده گل، صمغ گیاهی و موم عسل است.در بره موم انواع روغنهای گیاهی نیز یافت میشود.بره موم یکی از محصولات جانبی زنبور عسل است.بره موم طبیعی برای سلامت انسان خواص زیادی دارد.در آزمایش های انجام شده روی بره موم برای ان خواص زیادی کشف شده است.بره موم به نام الکل زنبور عسل معروف است.بره موم خاصیت ضد عفونی کننده قوی دارد.

به همین دلیل بره موم یک آنتی بیوتیک قوی است.بره موم دارای رنگ های مختلفی است.رنگ بره موم تا حدودی زیادی به نوع و رنگ صمغ تشکیل دهنده آن دارد.بره موم در رنگ های سیاه، سبز و قهوه ای در بازار یافت میشود.رنگ بره موم به ترکیبات و مقدار ترکیبات تشکیل دهنده اش بستگی دارد.در طب سنتی و طب اسلامی از بره موم برای درمان بیماری های مختلفی استفاده میشود.

قیمت عمده بره موم

خواص بره موم

بره موم طبیعی خاصیت ضد باکتری دارد.این محصول رشد تومور را متوقف میکند.بره موم باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود.زیرا بره موم منبع خوبی از آنتی اکسیدانها است.بره موم التهاب را بهبود میبخشد.

در گذشته برای التیام زخم ها از بره موم استفاده میشد.بره موم در بهداشت و پزشکی استفاده های زیادی دارد.بره موم یک آنتی بیوتیک طبیعی و قوی است.به همین دلیل مصرف  بره موم برای درمان عفونت های بدن توصیه میشود.بره موم طبیعی سرماخوردگی و آنفولانزا را درمان میکند.بره موم خاصیت ضد سرطانی دارد.مصرف بره موم باعث بهبود عفونت های مجاری تناسلی میشود.بره موم کولیت روده را به طور صددرصد درمان میکند.بره وم برای درمان برونشیت مفید است.مصرف بره موم طبیعی ورم معده را درمان میکند.

خرید بره موم خام

خرید بره موم طبیعی

زنبور عسل تولید کننده بره موم طبیعی است.اولین چیزی که زنبورها برای تولید بره موم احتیاج دارند صمغ گیاهان است.زنبور عسل برای ساخت بره موم به دنبال صمغ میگردد.همانطور که میدانید صمغ یک ماده سخت است.زنبور عسل با تلاش بسیار به کمک آرواره ها و پاهای خود صمغ را جدا میکند.سپس آنرا تکه تکه کرده و در کیسه پاهای خود قرار میدهد.در پاهای عقبی زنبور عسل یک جفت کیسه به نام کیسه گرده وجود دارد.

در حقیقت زنبور عسل صمغ را در کیسه گرده قرار میدهد و با خود به کندو ها میبرد.با ورود صمغ به درون کندو ساختن بره موم آغاز میشود.زنبور های عسل صمغ را با گرده و موم و عسل ترکیب کرده و بره موم تولید میکنند.از بره موم در کندو برای ضدعفونی نگهداشتن محیط کندو و پر کردن شکاف های کندو استفاده میشود.در واقع بره موم نقش الکل و سیمان را در کندو ایفا میکند.

برای  برداشت بره موم از یکی از غرایز زنبور عسل استفاده میشود.زنبور عسل این غریزه را دارد که هر شکاف غیر عادی را در کندو مشاهده کرد را با بره موم پر کند.زنبورداران با استفاده از تله ی بره موم برداشت بره موم را انجام میدهند.تله ی بره موم دارای شکاف ها و منافذ بسیاری استزنبور عسل این تله را با بره موم پر میکند.زنبور عسل بعد از پر شدن تله آن را برمیدارد و بره موم را از آن برداشت میکند.

قیمت عمده بره موم سبز

قیمت عمده بره موم طبیعی

بره موم در بازار به صورت خام و فرآوری شده است.بره موم خام برای سیستم گوارشی بدن قابل هضم نیست.به همین دلیل بره موم خام را به کپسول یا عصاره بره موم فرآوری میکنند.مرکز عسل یاس عرضه کننده انواع بره موم خام و فرآوری شده است.برای خرید عمده بره موم با مدیر بازرگانی مرکز عسل یاس در تماس باشید.