مرکز عسل یاس، مرکز خرید عمده و جزئی کپسول بره موم اصل میباشد. شما میتوانید انواع بره موم خام و فراوری شده را با ضمانت آزمایشگاه و قیمت مناسب از مرکز عسل یاس تهیه کنید. در این مقاله با بره موم و خواص آن و نحوه تهیه آن آشنا میشوید. با ما همراه باشید.

قیمت کپسول بره موم

قیمت کپسول بره موم

بره موم ماده ای خمیری شکل است که از صمغ گیاهان توسط زنبور عسل به صورت مستفیم تولید میشود. بره موم بویی مطبوع دارد. این محصول، فرآورده ی جانبی زنبور عسل است. بره موم کمتر از محصول اصلی کندوی عسل یعنی عسل طبیعی شناخته شده است. اما خواص دارویی آن بیشتر از عسل طبیعی است. همچنین قیمت یک کیلو بره موم خام یا فرآوری شده از قیمت یک کیلو عسل طبیعی بیشتر است. بره موم دارای خواص دارویی بسیاری است. به همین علت از بره موم به عنوان ماده اولیه برای تولید مواد دارویی و پزشکی و بهداشتی استفاده میشود. بره موم در بازار در رنگ های سبز و قهوه ای و سیاه عرضه میشود. رنگ بره موم بستگی به ترکیبات موجود در آن دارد. بره موم تسکیل شده از موم، گرده گل و صمغ است. رنگ بره موم تا حدود زیادی به رنگ صمغ تشکیل دهنده آن بستگی دارد. بره موم دارای خاصیت حالت پذیری است. این محصول در دمای بالا نرم و خمیری و در دمای پایین سخت و شکننده است.

دلیل حالت پذیری بره موم وجود موم عسل در آن است. بره موم در دو حالت بره موم خام و بره موم فرآوری شده در بازار موجود است. بره موم خام همان بره مومی است که زنبور دار به طور مستقیم از کندوی عسل برداشت میکند. بره موم خام معمولا دارای ناخالصی هایی است. همچنین بره موم خام برای سیستم گوارشی قابل هضم نیست اما میتواند به پاکسازی آن کمک کند. از بره موم خام معمولا به عنوان ماده اولیه برای تولید داروها و مواد پزشکی و دندان پزشکی استفده میشود. بره موم در طب سنتی و طب اسلامی برای درمان بسیاری از بیماری ها استفاده میشود. بره موم فراوری شده بره موم خالص و تصفیه شده است که برای سیستم گوارشی قابل جذب میباشد. کپسول بره موم یکی از انواع بره موم فرآوری شده است. برداشت بره موم به کمک وسیله ای به نام تله بره موم انجام میشود. بره موم در کندو به عنوان ماده ضد عفونی کننده استفاده میشود. بره موم محیط درونی کندو را پاک نگه میدارد. زنبور ها همچنین از بره موم به عنوان یک سیمان برای بستن درز ها و شکاف های کندو استفاده میکنند. زنبور عسل دارای غریزه ای است که در صورت مواجهه با هر گونه شکاف در در کندو آن را با بره موم پر میکنند. تله بره موم تخته ای پر از شکاف است که در کندو قرار داده میشود و زنبورها آن را از بره موم پر میکنند.

برای خرید بره موم خام یا اطلاع از قیمت بره موم خام با مدیر فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید.

خرید کپسول بره موم

خرید کپسول بره موم اصل

مصرف بره موم خام باعث سلامت و بهداشت دهان و دندان میشود. بره موم ضد میکروب و ضد تومور است. مصرف بره موم برای پوست و رحم مفید است. بره موم خاصیت آنتی اکسیدانی دارد به همین دلیل مصرف آن باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود. بره موم باعث بهبود عملکرد روده میشود. بره موم کولیت روده را درمان میکند.

مصرف بره موم باعث بهبود عملکرد ریه ها میشود. بره موم به التیام زخم ها کمک میکند. مصرف بره موم برای آب مروارید چشم مفید است. بره موم خواص بیولوژیک دارد. مصرف بره موم برای درمان عفونت مجری ادراری مفید است. مصرف بره موم به کنترل بیماری سرطان کمک میکند. بره موم ویروس های معده را درمان میکند. بره موم زخم معده را بهبود میبخشد. مصرف بره موم باعث بهبود بیماری های ریوی میشود.

برای خرید کپسول بره موم اصل با مدیر فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید.