قیمت خرید عصاره بره موم خالص ار مرکز فروش فرآورده های ارگانیک زنبور عسل یاس قابل استعلام و پیگیری است. برای آشنایی با بره موم و خواص دارویی و درمانی آن و همچنین اطلاع از نحوه سفارش و خرید این محصول با مقاله زیر همراه باشید.

قیمت عصاره بره موم

قیمت هر کیلو بره موم

بره موم ماده ای خمیری با منشا گیاهی و بویی مطبوع است. بره موم محصول جانبی کندوی زنبور عسل است. این محصول به چسب زنبور عسل نیز معروف است. بره موم نسبت به محصول اصلی زنبور عسل یعنی عسل طبیعی ناشناخته تر است. اما خوص دارویی آن کمتر از عسل طبیعی نیست. قیمت هر کیلو بره موم از قیمت یک کیلو عسل طبیعی بیشتر است. بره موم در طب سنتی و طبب اسلامی برای درمان انواع بیماری از جمله سرطان استفاده میشود . از بره موم همچنین در تولید انواع داروها و مواد دندانپزشکی و پزشکی استفاده میشود. بره موم در دو نوع بره موم خام و بره موم فرآوری شده در بازار عرضه میشود. بره موم خام همان بره مومی است که توسط زنبور دار به صورت مستقیم از کندوی زنبور عسل برداشت میشود. بره موم خام همیشه مقدار کمی ناخالصی دارد ولی مصرف مستقیم آن در موارد خاص باعث درمان برخی بیماری ها میشود. بره موم خام برای سیستم گوارشی قابل هضم نیست اما مصرف آن به پاکسازی لوله گوارشی و ضد عفونی کردن آن کمک میکند. بره موم فرآوری شده همان بره موم خام است با این تفاوت که کاملا خالص شده و هیچ ناخالصی ندارد و همچنین برای سیستم گوارشی قابل جذب است. عصاره بره موم یکی از انواع بره موم فراوری شده است که تمام خواص بره موم را در خود دارد.

بره موم در کندوی عسل به عنوان ماده ضد عفونی کننده به کار میرود. بره موم محیط داخل کندو را از انواع میکروب ها و آلودگی ها پاک نگه میدارد. این محصول در کندوی عسل توسط زنبور های عسل به عنوان سیمانی برای بستن درز ها و منافذ دیواره کندو استفاده میشود. بره موم در رنگ های سبز، قهوه ای، و سیاه در بازار موجود است. رنگ بره موم بستگی به رنگ ترکیبات تشکیل دهنده آن دارد. بره موم سبز در حال حاضر مرغوب ترین نوع بره موم در بازار است. بره موم تشکیل شده از موم، صمغ،و گرده گل است.

برای اطلاع از قیمت عصاره بره موم با مدیر فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید.

قیمت عصاره بره موم

خرید عصاره بره موم

زنبور عسل صمغ را با کمک پاها و آرواره های خود از گیاهان برداشت میکند و آن را با کمک آرواره های خود به قطعات کوچکتر تقسیم میکند. سپس این قطعات را در کیسه های گرده موجود در پاهای عقبی خود قرار میدهد و به کندو میبرد. زمانی که صمغ به درون کندو رسید، زنبورهای عسل به کمک یکدیگر، آن را با گرده و موم ترکیب کرده و بره موم تولید میکنند. بره موم در دما های مختلف شکل های مختلفی به خود میگیرد. بره موم در دمای پایین سخت و شکننده و در دماهای بالا نرم و خمیری است. دلیل این تغییر حالت بره موم وجود موم زنبور عسل در آن است.

بره موم ضد میکروب و ضد تومور است. این ماده باعث تقویت سیستم ایمنی بدن در برابر بیماری ها میشود. بره موم برای روده مفید است. این محصول باعث تقویت روده میشود. بره موم برای درمان کولیت روده بسیار مفید است. مصرف بره موم سرماخوردگی را بهبود میبخشد. بره موم ویروس های معده را از بین میبرد. مصرف بره موم باعث درمان زخم معده میشود. این محصول یک آنتی بیوتیک بسیار قوی است بنابراین عفونت های بدن را از بین میبرد. از بره موم برای درمان زخم ها نیز استفاده میشود. بره موم باعث کنترل بیماری سرطان و جلوگیری از رشد و پیشرفت تومور در بدن میشود.

برای خرید عصاره بره موم خالص و سفارش این محصول با مدیر فروش در تماس باشید.