خانه / موم زنبورعسل / مرکز فروش موم زنبور عسل

مرکز فروش موم زنبور عسل

فروشگاه عسل یاس، مرکز فروش موم زنبور عسل و همچنین مرکز فروش انواع فراورده های ارگانیک زنبور عسل با قیمت مناسب و ضمانت نامه آزمایشگاه میباشد. برای آشنایی بیشتر با این محصول و کاربرد های آن و خواصی که موم زنبور عسل دارد و همچنین برای اطلاع از نحوه سفارش انواع موم زنبور عسل از فروشگاه با مقاله زیر همراه باشید.

فروش موم زنبور عسل

فروش موم زنبور عسل

موم زنبور عسل یکی از محصولات جانبی کندوی زنبور عسل است. زنبور عسل در سطح زیر شکم خود دارای غده هایی است که موم طبیعی تولید میکنند. موم زنبور عسل در ابتدا در زمانی که تازه تولید شده است بی رنگ و شفاف است. زنبور عسل موم شفاف و بی رنگ را با آرواره های خود میجود و به رنگ زرد در می آورد. موم زنبور عسل نقش بسیار مهمی در ساختن کندوی عسل توسط زنبور عسل دارد. زنبور های عسل از موم برای ساختن خانه های شش ضلعی کندو استفاده میکنند. در این خانه های مومی عسل طبیعی ذخیره میشود. زنبور های عسل بعد از جمع آوری گرده گل آن را در خانه های شش ضلعی کندو ذخیره میکند. گرده گل و عسل طبیعی غذای اصلی زنبور عسل است و وجود آن ها در کندو بسیار حیاتی و مهم است. بنابراین خانه هایی که در کندو از موم زنبور عسل ساخته میشوند محل ذخیره غذای زنبور عسل است. علاوه بر آن ، خانه های مومی کندوی زنبور عسل، محل تولید مثل و ذخیره ی ژل رویال و محل نگهداری از لارو های زنبور عسل تا زمان بلوغ است. بنابراین موم زنبور عسل نقش بسیار مهمی در کندوی عسل ایفا میکند.

فروش موم زنبور عسل در فروشگاه عسل یاس صورت میگیرد. در مرکز عسل یاس موم طبیعی زنبور عسل به صورت موم ورقه ای، موم کلوخ و موم قالبی عرضه میشود. برای سفارش موم زنبور عسل با مدیر فروش در تماس باشید.

موم طبیعی در چهار مورد کاربرد دارد: از موم زنبور عسل در صنعت شمع سازی برای تولید انواع شمع استفاده میشود. شمعی که از موم زنبور عسل تهیه شده باشد هیچ گونه دود و ضرری در محیط اطراف ایجاد نمیکند. از موم طبیعی برای قالب سازی و مجسمه سازی استفاده میشود. از موم عسل میتوان برای مصرف خوراکی استفاده کرد و آن را به همراه عسل طبیعی میل نمود. گرچه موم زنبور عسل در سیستم گوارشی جذب نمیشود اما استفاده از موم به همراه عسل طبیعی برای برخی از افراد جذاب است. از موم زنبور عسل به عنوان ماده اولیه برای تولید لوازم آرایشی و بهداشتی استفاده میشود. موم طبیعی زنبور عسل گاهی به چرخه زنبورداری برای رشد جمعیت کندو ها و تولید محصول بیشتر بر میگردد.

فروش موم زنبور عسل

خرید موم ورقه ای طبیعی

موم ورقه ای که با نام موم آج شده نیز معروف است، از موم طبیعی زنبور عسل تهیه میشود. برای تولید موم ورقه ای یا موم آج شده، موم را کاملا تصفیه کرده و در دستگاه موم آج کنی قرار میدهند. دستگاه موم آج کنی موم ها را به صورت ورقه ای  آج شده تحویل میدهد. منظور از وجود آج در موم ورقه ای همان موم های ورقه ای میباشند. زنبور عسل برای تولید نیم کیلو موم عسل باید سه و نیم کیلو عسل مصرف کند، علاوه بر آن فرآیند تولید موم توسط زنبور های عسل طولانی و زمان بر است. بنابراین  زنبورداران برای صرفه جویی در زمان  هزینه و تولید محصول کافی از موم ورقه ای آج شده استفاده میکنند. زمانی که زنبوردار موم آماده را در کندو ها قرار میدهد، زنبور های عسل با تولید موم بر ارتفاع آج ها می افزایند و سپس شروع به تولید محصولات مختلف در کندو میکنند.

برای خرید موم ورقه ای طبیعی و اطلاع از قیمت با مدیر فروش در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش موم زنبور عسل

فروش اینترنتی موم زنبور عسل

فروش اینترنتی موم تخته ای و موم ورقه ای در مرکز عسل یاس انجام میشود. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري