قیمت عصاره بره موم در فروشگاه عسل یاس، مرکز فروش انواع فرآورده های ارگانیک کندوی زنبور عسل قابل استعلام است. برای آشنایی با محصولات بره موم از جمله عصاره بره موم و خاصیت درمانی و دارویی آن برای سلامت بدن انسان همچنین جهت اطلاع از نحوه سفارش محصول و تهیه آن مقاله زیر را مطالعه نمایید.

قیمت عصاره بره موم

بره موم کیلویی چند

عصاره بره موم یکی از محصولات مشتق شده از بره موم خام است. بره موم ماده ای خمیری شکل با منشا گیاهی و بویی مطبوع است. بره موم زنبور عسل یکی از محصولات جانبی کندوی زنبور عسل است. بره موم زنبور عسل در مقایسه با محصول اصلی زنبور عسل یعنی عسل طبیعی کمتر شناخته شده است. اما خواص دارویی و درمانی بره موم زنبور عسل با عسل طبیعی برابری میکند. قیمت هر کیلو بره موم یا فراورده ی بره موم از قیمت یک کیلو عسل طبیعی  بیشتر است. از بره موم در طب سنتی و طب اسلامی و حتی در طب مدرن برای درمان بسیاری از بیماری ها از جمله سرطان استفاده میشود. بره موم در بازار در سه رنگ بره موم سبز، بره موم قهوه ای و بره موم سیاه یافت میشود. بره موم سبز در حال حاضر مرغوب ترین نوع بره موم در بازار محصولات زنبور عسل است. بره موم به چسب زنبور عسل نیز معروف است.  رنگ بره موم زنبور عسل به ترکیبات تشکیل دهنده ی آن بستگی دارد. بره موم تشکیل شده از موم زنبور عسل، گرده گل و صمغ گیاهی میباشد. بره موم زنبور عسل دارای خاصیت شکل پذیری است. این محصول زنبور عسل در دمای بالا خاصیت خمیری شکل و شکل پذیر و نرم دارد و در دمای پایین سخت و شکننده است. دلیل این تغییر حالت بره موم در دماهای مختلف وجود موم زنبور عسل در آن است.

برای اطلاع از این که بره موم کیلویی چند است با مدیر فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید.

بره موم در بازار محصولات زنبور عسل در دو حالت بره موم خام و بره موم فرآوری شده عرضه میشود. بره موم خام همان بره مومی است که زنبور دار آن را از کندوی زنبور عسل برداشت میکند و مستقیما در اختیار مصرف کننده قرار میدهد. اگر چه بره موم خام برای تقویت سیستم گواشی و ضد عفونی کردن و پاکسازی لوله گوارشی مفی است اما برای سیستم گوارشی قابل جذب نیست و همچنین دارای ناخالصی است. بره موم فرآوری شده همان بره موم خام است با همان خواص دارویی و درمانی با این تفاوت که بره موم فراوری شده کاملا خالص است و برای سیستم گوارشی قابل جذب میباشد. پودر بره موم، عصاره بره موم و کپسول بره موم نمونه هایی از بره موم فراوری شده هستند. در ادامه با عصاره بره موم و خواص درمانی آن برای سلامت بدن صحبت میکنیم.

قیمت عصاره بره موم

قیمت عصاره بره موم

عصاره بره موم تمام خواص برم موم خام را در خود دارد و کاملا خالص و تصفیه شده است. بره موم ضد میکروب است و از رشد تومور در بدن جلوگیری میکند. مصرف عصاره بره موم باعث تقویت سیستم ایمنی بدن انسان میشود. عصاره بره موم مانند بره موم خام برای روده بسیار مفید است. عصاره بره موم کولیت روده را درمان میکند و باعث تقویت روده میشود. مصرف عصاره بره موم باعث التیام زخم های بدن میشود. بره موم و عصاره بره موم دارای خاصیت ضد عفونی کننده و آنتی بیوتیکی بسیار قوی هستند. مصرف عصاره بره موم به کنترل سرطان کمک میکند. عصاره بره موم زخم معده را درمان میکن. این محصول طبیعی باعث از بین رفتن ویروس های معده میشود.

برای اطلاع از قیمت عصاره بره موم با مدیر فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید.