قیمت کپسول بره موم در داروخانه چقدر است؟ برای پاسخ به این سوال مقاله ی زیر را برای شما تنظیم کرده ایم. برای آشنایی با بره موم و فراورده های مشتق شده از آن مانند کپسول بره موم و خواص درمانی آن ها برای سلامت بدن با مقاله ی زیر همراه باشید. همچنین شما عزیزان میتوانید برای اطلاع از نحوه ی سفارش محصول و تهیه ی آن مقاله ی زیر را مطالعه نمایید.

قیمت کپسول بره موم در داروخانه

خرید بره موم اصل

بره موم یکی از محصولات جانبی کندوی عسل است. به بره موم چسب زنبور عسل نیز گفته میشود. بره موم ماده ای خمیری شکل است که منشا گیاهی و بویی مطبوع دارد. بره موم طبیعی را زنبور عسل به صرت مستقیم تهیه و تولید میکند. بره موم زنبور عسل در مقایسه با محصول اصلی کندوی عسل یعنی عسل طبیعی کمتر شناخته شده است. اما خواص دارویی بره موم زنبور عسل با خواص عسل طبیعی برابری میکند. بره موم زنبور عسل در بازار به دو دسته ی کلی تقسیم میشود. بره موم خام و بره موم فرآوری شده. بره موم خام همان بره مومی است که زنبوردار از کندوی زنبور عسل برداشت کرده و آنرا مستقیما در اختیار مصرف کننده قرار میدهد. بره موم خام زنبور عسل معمولا دارای ناخالصی است و با اینکه مصرف ان باعث تقویت سیستم گوارشی و ضد عفونی کردن لوله گوارشی مفید است، در سیستم گوارشی انسان قابل جذب نیست. بره موم خام زنبور عسل معمولا به عنوان ماده ی اولیه برای تولید انواع دارو ها و مواد بهداشتی استفاده میشود.

خرید بره موم اصل در مرکز عسل یاس، مرکز فروش انواع محصولات زنبور عسل امکان پذیر است. برای اطلاع از قیمت و سفارش محصول با مدیر فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید

بره موم فراوری شده، همان بره موم خام است با این تفاوت که کاملا خالص و تصفیه شده است و برای سیستم گوارشی قابل جذب است. بره موم فرآوی شده تمام خواص بره موم خام را در خود دارد. کپسول بره موم یکی از مشتقات بره موم و نمونه ای از بره موم فراوری شده است که در طب سنتی، طب اسلامی و همچنین در طب مدرن از آن برای درمان بسیاری از بیماری ها از جمله سرطان استفاده میشود. بره موم زنبور عسل به وسیله ی تله ی بره موم از کندوی عسل برداشت میشود. تله ی بره موم یک تخته پر از منفذ و شکاف است. زنبور عسل دارای غریزه ای است که طبق آن، در صورت مواجهه با هر گونه شکاف یا منفذ ایجاد شده در کندو، آن را با بره موم پر میکند. بره موم در کندوی زنبور عسل به عنوان ماده ی ضد عفونی کننده توسط زنبور عسل مصرف میشود. بره موم به پاکیزه نگه داشتن محیط درونی کندو کمک میکند. بره موم همچنین به عنوان سیمانی برای بستن شکاف های ایجاد شده در دیواره ی کندو استفاده میشود.

قیمت کپسول بره موم در داروخانه

قیمت کپسول بره موم در داروخانه

قیمت کپسول بره موم در داروخانه های سراسر کشور متفاوت است. کپسول بره موم ضد میکروب است و از رشد تومور در بدن جلوگیری میکند. مصرف کپسول بره موم باعث تقویت روده میشود و همچنین کولیت روده را درمان میکند. مصرف کپسول بره موم باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود. کپسول بره موم برای پوست و رحم مفید است. این محصول ارگانیک باعث بهبود عملکرد ریه میشود. کپسول بره موم روزانه به صورت یک عدد یا دو عدد بعد از وعده غذایی مصرف میشود مدت زمان مصرف کپسول بره موم بستگی به شدت بیماری و مدت زمانی که طول میکشد تا بیماری به طور کامل درمان شود دارد. کپسول بره موم باعث درمان عفونت های مجاری ادراری میشود.

برای اطلاع از قیمت کپسول بره موم با مدیر فروش مرکز عسل یاس در  ارتباط باشید.