خرید بره موم اصل خام در مرکز عسل یاس با قیمت مناسب و برگه ی ضمانت آزمایشگاه صورت میگیرد. مرکز عسل یاس مرکز فروش انواع محصولات ارگانیک زنبور عسل میباشد. برای آشنایی بیشتر با بره موم و فرآورده های بره موم و خواص آن ها برای سلامت بدن و همچنین جهت اطلاع بیشتر از نحوه سفارش این محصولات با مقاله ی زیر همراه باشید.

خرید بره موم اصل

خرید بره موم اصل

بره موم یکی از محصولات جانبی کندوی زنبور عسل است. بره موم ماده ای خمیری شکل با منشا گیاهی و بویی مطبوع است که به صورت مستقیم توسط زنبور عسل تولید میشود. بره موم در بازار محصولات زنبور عسل، در رنگ های سبز، قهوه ای و سیاه یافت میشود. بره موم سبز مرغوب ترین نوع بره موم در بازار است. بره موم در مقایسه با عسل طبیعی که محصول اصلی کندوی عسل است بسیار ناشناخته است، اما خواص دارویی آن با عسل طبیعی برابری میکند. رنگ بره موم به رنگ ترکیبات تشکیل دهنده ی آن بستگی دارد. بره موم از موم عسل، گرده گل و صمغ گیاهی تشکیل شده است. بره موم دارای خاصیت حالت پذیری در دمای بالا است. بره موم در دمای بالا نرم و شکل پذیر و در دمای پایین سخت و شکننده است. علت این تغییر حالت بره موم در دماهای مختلف، وجود موم زنبور عسل در آن است. بره موم زنبور عسل، با نام چسب زنبور عسل نیز شناخته میشود.

برای خرید بره موم اصل با مدیر فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید.

از بره موم زنبور عسل برای تولید انواع دارو ها و مواد بهداشتی و پزشکی و دندان پزشکی استفاده میشود. بره موم و محصولات بره موم در طب سنتی و طب اسلامی و همچنین در طب مدرن برای درمان بسیاری از بیماری ها از جمله سرطان استفاده میشوند. بره موم زنبور عسل توسط وسیله ای به نام تله بره موم از کندوی عسل برداشت میشود. زنبورعسل دارای غریزه ای است که طبق آن در صورت مواجهه با هر گونه منفذ یا شکاف ایجاد شده در دیواره ی کندوی زنبور عسل آن را با بره موم پر میکند. تله بره موم تخته ای پر از شکاف و منفذ است که زنبوردار آن را درون کندوی زنبور عسل قرار میدهد. بره موم در کندوی زنبور عسل به عنوان ماده ی ضد عفونی کننده ی قوی توسط زنبورها استفاده میشود.  استفاده از بره موم در محیط کندو باعث پاکیزه ماندن محیط درونی کندوعسل میشود. بره موم زنبور عسل همچنین به عنوان سیمانی برای بستن درز ها و شکاف های دیواره کندو توسط زنبور عسل استفاده میشود.

خرید بره موم اصل

بره موم کیلویی چند

در بازار محصولات زنبور عسل ، بره موم در دو شکل متفاوت به فروش میرسد. بره موم خام و بره موم فرآوری شده. بره موم خام همان بره مومی است که از کندوی زنبور مستقیما به دست مصرف کننده میرسد. بره موم خام دارای ناخالصی است و در سیستم گوارشی قابل جذب نیست. بره موم فراوری شده کاملا خالص است و در سیستم گوارشی قابل جذب است.

بره موم کیلویی چند است؟ برای یافتن پاسخ این سوال به فروشگاه اینترنتی عسل یاس مراجعه کنید.

بره موم باعث درمان کولیت روده میشود. این محصول دارای خاصیت آنتی اکسیدانی است و مصرف آن باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود. مصرف بره موم باعث بهبود انواع عفونت های بدن از جمله عفونت های ریوی میشود. بره موم سیستم گوارشی بدن را پاکسازی و تقویت میکند. مصرف بره موم زنبور عسل باعث بهبود بیماری های ریوی میشود. بهبود زخم ها یکی دیگر از خواص درمانی بره موم زنبور عسل است. بره موم ضد میکروب است و از رشد تومور در بدن جلوگیری میکند. بره موم باعث بهبود عفونت مجاری ادراری و تناسلی میشود.