قیمت بره موم در ایران در فروشگاه عسل یاس، مرکز فروش فراورده ها و محصولات اصل و ارگانیک زنبور عسل با تاییدیه آزمایشگاه، قابل استعلام است. برای آشنایی بیشتر با بره موم زنبور عسل و فرآورده های آن و خواص انها برای سلامت بدن و همچنین برای اطلاع از نحوه سفارش و تهیه عمده و جزئی محصول از فروشگاه عسل یاس، مقاله ی زیر را مطالعه نمایید.

قیمت بره موم خام

قیمت بره موم خام

بره موم یکی از محصولات جانبی کندوی زنبور عسل است. بره موم دارای خواص دارویی قابل توجهی است. قیمت بره موم از قیمت عسل طبیعی بیشتر است. بره موم در مقایسه با سایر محصولات زنبور عسل ناشناخته تر است. از بره موم در ساخت انواع داروها برای درمان بیماری ها استفاده میشود. در طب سنتی و طب اسلامی نیز برای درمان انواع بیماری ها از جمله سرطان استفاده میشود. بره موم در بازار با نام چسب زنبور عسل نیز معروف است. بره موم زنبور عسل در سه رنگ سیاه، قهوه ای و سبز در بازار موجود است. بره موم سبز در حال حاضر مرغوب ترین نوع بره موم به حساب می آید. رنگ بره موم به ترکیبات تشکیل دهنده ی آن بستگی دارد. بره موم زنبور عسل در دمای بالا نرم و شکل پذیر و در دمای پایین سخت است. دلیل این تغییر حالت بره موم با تغییر دما، وجود موم زنبور عسل در آن است. بره موم زنبور عسل از موم، گرده گل و صمغ تشکیل شده است.

برای اطلاع از قیمت بره موم خام روی لینک آن کلیک کنید با این لینک شما میتوانید به صورت مستقیم به فروشگاه اینترنتی محصولات عسل یاس مراجعه کرده و پس از بررسی محصول مورد نظر آن را به صورت آنلاین خریداری کنید و یا با مدیر فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید.

بره موم به صورت مستقیم توسط زنبور های عسل در کندو تولید میشود. زنبورها برای تولید بره موم صمغ گیاهان را جمع آوری میکنند. زنبورهای عسل به کمک آرواره ها و پاهای خود، صمغ را از گیاهان جدا کرده و آن را در کیسه پاهای عقبی خود قرار داده و به کندو میبرند. زمانی که صمغ وارد کندوی عسل شد، زنبور عسل آن را با گرده گل و موم ترکیب میکند و بره موم را تولید میکند. بره موم زنبور عسل به دو شکل در بازار عرضه میشود. بره موم خام و بره موم فراوری شده.

قیمت بره موم خام

خرید بره موم سبز

بره موم خام همان بره موم برداشت شده از کندوی عسل است که مستقیما به دست مصرف کننده میرسد. بره موم خام در سیستم گوارشی قابل جذب نیست اگر چه مصرف آن باعث تقویت روده ها و پاکسازی و ضد عفونی کردن سیستم گوارشی میشود، اما جذب آن برای سیستم گوارشی امکان پذیر نیست. بره موم خام معمولا دارای ناخالصی است. بره موم فراوری شده یکی از مشتقات بره موم است که برخلاف بره موم خام کاملا خالص است و در سیستم گوارشی قابل جذب است.

برای خرید عمده بره موم سبز یا خرید جزئی بره موم و فراورده های آن به لینک فروشگاه اینترنتی عسل یاس مراجعه نمایید.

بره موم سبز ارای خاصیت آنتی اکسیدانی و ضد التهابی و ضد میکروبی است. مصرف بره موم خام و فرآوری شده باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود. بره موم به درمان بیماری های ریوی و عفونت های ریوی کمک میکند. مصرف بره موم ویروس های معده را درمان میکند. بره موم زنبور عسل زخم معده را درمان میکند. مصرف بره موم باعث درمان سرماخوردگی و برونشیت میشود. بره موم زنبور عسل تورم و التهاب گلو را درمان میکند. مصرف بره موم و فراورده های آن به درمان ورم معده کمک میکند. بره موم زنبور عسل باعث بهبود تورم مفاصل میشود.