فروش عمده ورق موم عسل رنگی در مرکز عسل یاس صورت میگیرد. مرکز عسل یاس، فروشگاه تخصصی انواع محصولات و فرآورده های ارگانیک و طبیعی زنبور عسل است. در این مقاله با انواع موم زنبور عسل و کاربرد های آن ها در صنایع مختلف آشنا میشوید. همچنین با نحوه ی سفارش و تهیه ی ورق موم عسل رنگی آشنا میشوید.

فروش ورق موم رنگی

فروش عمده ورق موم عسل

در کندوی زنبور عسل، یکی از مهم ترین و حیاتی ترین محصولی که باید در کندو وجود داشته باشد، موم زنبور عسل است. به موم زنبور عسل بیزوکس نیز گفته میشود. موم زنبور عسل در قسمت شکمی زنبور ها توسط غده های مخصوصی تولید و ترشح میشود. موم زنبور عسل در ابتدا به صورت شفاف و بی رنگ است. زنبور عسل این موم را با کمک آرواره های خود میجود و موم از بی رنگی به رنگ زرد تیره در می آید. سپس زنبور عسل از این محصول، برای تولید خانه های شش  ضلعی کندوی زنبور عسل استفاده میکند. این خانه ها برای ذخیره ی غذای اصلی زنبور های عسل یعنی گرده گل و عسل طبیعی استفاده میشوند. خانه های کندوی زنبور عسل که از جنس همین موم هستند همچنین محل نگهداری و رشد لارو های زنبور عسل و محل تخم گذاری ملکه زنبور عسل و تداوم نسل جمعیت است.

فروش عمده ورق موم عسل در مرکز عسل یاس با تخفیف ویژه صورت میگیرد. جهت هرگونه سوال با کارشناس فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید.

ورق موم یا موم آج شده همان موم قالبی زنبور عسل است که کاملا تصفیه شده و در دستگاه های موم آج کنی به این شکل در آمده است. منظور از آج همان شکل های شش ضلعی است که زنبور عسل در داخل کندو به ساخت آن میپردازد. ورق های تصفیه شده موم به صنعت زنبور داری و رشد آن کمک بسیار بزرگی کرده است. برای تولید نیم کیلو موم توسط زنبور عسل، زمان زیادی لازم است علاوه بر آن زنبور های عسل برای تولید نیم کیلو موم باید سه کیلو عسل مصرف کنند. به همین دلیل، زنبوردران برای صرفه جویی در زمان و هزینه از موم های تصفیه شده ی ورقه ای استفاده میکنند. زمانی که زنبوردار موم آج شده را در کندوی عسل قرار میدهد، زنبور های عسل با تولید موم، بر ارتفاع خانه های شش ضلعی ورق های آج شده می افزایند و در آن شروع به تولید محصول میکنند.

فروش ورق موم رنگی

خرید ورق موم عسل رنگی

موم زنبور عسل به صورت موم ورقه ی، موم قالبی، موم گرانول و موم کلوخ در مرکز عسل یاس به فروش میرسد. یکی از پر طرفدار ترین شکل های موم زنبور عسل، ورق موم شمع سازی است. تفاوت شمع مومی با دیگر شمع ها در بازار، بوی معطر آن و طبیعی بودن آن میباشد. شمع هایی که از موم طبیعی زنبور عسل ساخته شده اند در مدیتیشن و ایجاد آرامش نقش بسزایی دارند. موم ورقه ای رنگی امروزه توسط بسیاری از هنرمندان در ساخت و تولید شمع های زیبا استفاده میشود.

برای خرید ورق موم عسل رنگی، با مدیر فروش مرکز عسل یاس تماس حاصل فرمایید. شما میتوانید برای دیدن دقیق تر رنگ های موجود به لینک فروشگاه عسل یاس مراجعه نمایید.

یکی از مواد شیمیایی خطرناکی که گاهی در ترکیب موم ورقه ای قرار میگیرد پارافین است. وجود ناخالصی مانند پارافین در ساختار موم آج شده باعث به خطر افتادن سلامت کلنی زنبور های عسل و همچنین به خطر افتادن سلامت مصرف کننده ی محصولات این کلنی است. بنابراین به زنبورداران توصیه میکنیم قبل از تهیه موم ورقه ای آج شده، حتما از خالص بودن و تصفیه شده بودن آن اطمینان حاصل کنند.