خرید بره موم سبز خام خالص و ارزان، از مرکز فروش عسل یاس امکان پذیر است. فروشگاه عسل یاس، مرکز فروش انواع محصولات اصل و ارگانیک زنبور عسل میباشد. برای آشنایی بیشتر با بره موم زنبور عسل و خواص آن و همچنین برای آشنایی با نحوه ی سفارش و تهیه ی محصول مقاله ی زیر را مطالعه نمایید.

خرید بره موم ارزان

خرید بره موم خالص

بره موم زنبور عسل، یکی از محصولات جانبی کندوی زنبور عسل است. بره موم ماده ای خمیری شکل با بویی مطبوع است و در سه رنگ سبز، قهوه ای و سیاه در بازار موجود میباشد. بره موم زنبور عسل تشکیل شده از موم عسل، گرده گل و صمغ میباشد. بره موم سبز در حال حاضر مرغوب ترین نوع بره موم در بازار است. بره موم در مقایسه با عسل طبیعی، ناشناخته تر است ولی خواص دارویی که بره موم دارد با خواص دارویی عسل طبیعی برابری میکند. بره موم زنبور عسل برای درمان انواع بیماری ها از جمله سرطان در طب سنتی و طب مدرن استفاده میشود. بره موم طبیعی زنبور عسل به عنوان ماده اولیه برای ساخت انواع داروها در صنعت داروسازی استفاده میشود. بره موم در کندوی زنبور عسل، به عنوان ماده ی ضد عفونی کننده قوی استفاده میشود. استفاده از بره موم در محیط کندو باعث پاکیزه نگهداشتن محط داخلی کندو میشود. بره موم همچنین به عنوان سیمانی برای بستن درز ها و شکاف های دیواره ی کندوی زنبور عسل استفاده میشود.

برای خرید بره موم خالص به صورت عمده شما میتوانید با مدیر فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید.

برای تولید بره موم ، زنبور های عسل ابتدا به جمع آوری صمغ از روی گیاهان میپردازد. زنبور عسل صمغ را به کمک آرواره های خود برداشت میکند. سپس آن را با کمک آرواره های خود به قطعات کوچکتر تبدیل میکند. زنبور عسل قطعات بره موم را در کیسه ی پاهای عقبی خود قرار میدهد و درون کندو میبرد. زمانی که صمغ به درون کندو رسید، زنبور ها آن را با موم و گرده گل ترکیب میکند و بره موم میسازند. بره موم طبیعی دارای خاصیت حالت پذیری است. دلیل حالت پذیری بره موم در دماهای مختلف، وجود موم عسل در آن است.

خرید بره موم خالص

قیمت بره موم خام

بره موم زنبور عسل، توسط وسیله ای به نام تله ی بره موم برداشت میشود. تله ی بره موم، تخته ای پر از شکاف ها و منافذ است که آن را زنبوردار درون فضای کندو قرار میدهد. زنبور های عسل طبق غریزه خود تله ی بره موم را با بره موم پر میکنند. بره موم زنبور عسل دارای خاصیت آنتی اکسیدانی قوی است و مصرف آن باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود. بره موم ضد میکروب است و مصرف آن از رشد تومور در بدن جلوگیری میکند. بره موم زنبور عسل روده را تقویت میکند. مصرف بره موم باعث درمان کولیت روده میشود. بره موم دز بازار محصولات زنبور عسل به دو نوع بره موم خام و بره موم فراوری شده تقسیم میشود. بره موم خام همان بره موم برداشت شده از کندوی عسل است که به دست مصرف کننده میرسد. بره موم خام دارای ناخالصی است و جذب آنن در دستگاه گوارشی ممکن نیست.

برای اطلاع از قیمت بره موم خام شما میتوانید با کارشناس فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید.

بره موم فرآوری شده، همان بره موم خام است با این تفاوت که خالص و تصفیه شده است و در سیستم گوارشی قابل جذب است. کپسول بره موم، پودر بره موم، عصاره بره موم نمونه هایی از بره موم فرآوری شده است. بره موم زنبور عسل برای بهبود بیماری های ریوی از جمل عفونت ریه ها بسیار مفید است. بره موم زنبور عسل باعث بهبود زخم ها میشود.