برای خرید بره موم و اطلاع از قیمت عمده عصاره بره موم اصل این مقاله مناسب ترین گزینه برای مطالعه است. مرکز عسل یاس، فروشگاه آنلاین انواع فرآورده های ارگانیک و طبیعی زنبور عسل با 9 سال سابقه در این زمینه است. برای آشنایی با بره موم و فراورده های آن و خواص ان ها برای سلامتی و همچنین طریقه ی سفارش و تهیه این محصول مقاله ی زیر را مطالعه نمایید.

قیمت عصاره بره موم

خرید بره موم سبز خام

بره موم زنبور عسل یکی از محصولات جانبی کندوی عسل است. مصرف بره موم و فراورده های بره موم باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود. زیرا بره موم دارای خاصیت آنتی اکسیدانی بسیار قوی است. مصرف بره موم به درمان زخم های داخلی و سطحی بدن کمک میکند. مصرف بره موم زنبور عسل ضد میکروب و ضد تومور است. این محصول زنبور عسل برای پوست و رحم بسیار مفید است. مصرف بره موم زنبور عسل باعث تقویت روده و سیستم گوارشی میشود. این محصول باعث بهبود سیستم تنفسی میشود. بره موم زنبور عسل برای تقویت ریه ها و بهبود عملکرد ریه ها مفید است. بره موم طبیعی به التیام زخم ها کمک میکند. بره موم زنبور عسل باعث بهبود عفونت های مجاری ادراری میشود. بره موم برای بهداشت دهان و دندان مفید است. درمان آب مروارید چشم یکی از دیگر خواص درمانی بره موم است.

خرید بره موم سبز خام با تخفیف ویژه در مرکز عسل یاس صورت میگیرد. برای خرید عمده بره موم با مدیر فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید.

بره موم زنبور عسل باعث درمان بیماری های ریوی میشود. بره موم و فرآورده های آن به درمان ویروس های معده کمک میکند. درمان تورم و التهاب گلو یکی دیگر از خواص درمانی بره موم طبیعی است. بره موم زنبور عسل به بهبود تورم مفاصل کمک میکند. بره موم برونشیت و سرما خوردگی را درمان میکند. مصرف بره  موم زنبور عسل باعث بهبود ورم معده میشود. بره موم به کنترل و پیشگیری از سرطان کمک میکند.

قیمت عصاره بره موم

قیمت عصاره بره موم

بره موم زنبور عسل یکی از محصولات دارویی زنبور است. این محصول ارگانیک زنبور عسل به دلیل خواص دارویی و درمانی که دارد در طب سنتی و طب اسلامی برای درمان انواع بیماری ها از جمله سرطان استفاده میشود. قیمت هر کیلو بره موم از قیمت یک کیلو عسل طبیعی بیشتر است. بره موم زنبور عسل ماده ای خمیری با بویی مطبوع است. بره موم در بازار در سه رنگ سیاه، سبز و قهوه ای یافت میشود. بره موم سبز در حال حاضر مرغوب ترین نوع بره موم در بازار زنبور عسل است. رنگ بره موم به ترکیبات تشکیل دهنده ی آن بستگی دارد. بره موم از موم عسل، گرده گل و صمغ تشکیل شده است. بره موم از نظر مقدار خلوص در بازار به دو دسته ی بره موم خام و بره موم فرآوری شده تقسیم میشود. بره موم خام بره موم برداشت شده از کندوی زنبور عسل است که ناخالص است و برای لوله گوارشی قابل جذب نیست. بره موم فرآوری شده همان بره موم خام است با این تفاوت که بره موم فرآوری شده برای لوله گوارشی قابل جذب است و کاملا خالص و تصفیه شده است. عصاره بره موم نمونه ای از بره موم فرآوری شده در بازار است.

برای اطلاع از قیمت عصاره بره موم به صورت عمده و جزئی با مدیر فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید

بره موم در کندوی عسل به عنوان ماده ی ضد عفونی کننده قوی استفاده میشود. بره موم زنبور عسل توسط زنبور های عسل محیط درونی کندو را پاکیزه نگه میدارد. از بره موم به عنوان سیمانی برای بستن درز ها و شکاف های موجود در جداره ی کندو استفاده میشود.