سالها تجربه موفق در زمینه عسل یاس

مجموعه عسل یاس حاصل در کنار هم قرار گرفتن زنبورداران مجرب و صاحب تخصص و مدیران متعهد و آشنا به علوم روز می باشد. این مجموعه با استفاده از تجربه سالها زنبورداری به روش های سنتی و افزودن روشهای نوین به آن در صدد است تا عسل و دیگر فرآورده های زنبور عسل را بصورت صددرصد طبیعی و خالص تولید و روانه بازارهای داخلی و خارجی نماید.
در بازار داخلی، ترویج و تبلیغ استفاده از عسل سالم و طبیعی و آشنا نمودن مردم با فرآورده هایی نظیر ژل رویال، بره موم و گرده گل و در بازارهای خارجی تلاش در راه اعتلای نام جمهوری اسلامی ایران به عنوان عرضه کننده محصولات صددرصد طبیعی و با کیفیت مدنظر بوده است.
در کنار کیفیت به عنوان مهمترین شاخصه محصولات ما، نحوه قیمت گذاری به گونه ای که قدرت خرید بهترین محصول برای همه اقشار جامعه در داخل کشور میسر باشد و در خارج از کشور نیز توان رقابت با دیگر محصولات مشابه را داشته باشیم از جمله دغدغه های فعالین این مرکز می باشد.
دسترسی وسیع و مستقیم به منابع دسته اول، تشویق و ترغیب زنبورداران به عدم استفاده از داروهای شیمیایی و غیرمجاز و رعایت کلیه نکات در جمع آوری، بسته بندی و حمل و نقل انواع عسل طبیعی و دیگر فرآورده های زنبور عسل حتی بالاتر از استانداردهای داخلی و جهانی به عنوان مزیت رقابتی ما می باشد.
شعار ما کیفیت بالای محصولات می باشد و هرگز آن را فدای دستیابی به قیمت رقابتی در بازار نخواهیم کرد، هرچند در حال حاضر نیز قیمت های ما با در نظر گرفتن کیفیت، مناسب ترین می باشد.
همه آنچه که بودیم و هستیم لطف رب جلیل و توکل مدیران و پرسنل مجموعه به او می باشد و در صدد هستیم تا کاستی های خود را در کوتاه ترین زمان جبران نماییم. در این راه همراهی شما، برگ برنده مرکز عسل یاس می باشد.

برخی از محصولات عسل یاس  

 

گرده گل

عسل طبیعی

خرید کپسول بره موم

 کپسول بره موم

فروش موم زنبور عسل

 موم زنبور عسل

همکاری با عسل یاس

ما به عنوان یک تیم منسجم با همکارانمان و همچنین با مشتریانمان صادق هستیم و از همه می خواهیم که حرفه ای بیندیشند و حرفه ای عمل کنند

با ما تماس بگیرید
  • قیمت عصاره بره موم

قیمت عمده عصاره بره موم اصل

4 بهمن 1400|دیدگاه‌ها برای قیمت عمده عصاره بره موم اصل بسته هستند

برای خرید بره موم و اطلاع از قیمت عمده عصاره بره موم اصل این مقاله مناسب ترین گزینه برای مطالعه است. مرکز عسل یاس، فروشگاه آنلاین انواع فرآورده های ارگانیک و طبیعی زنبور عسل با [...]

  • قیمت عصاره بره موم

خرید بره موم خالص ارزان

27 دی 1400|دیدگاه‌ها برای خرید بره موم خالص ارزان بسته هستند

خرید بره موم سبز خام خالص و ارزان، از مرکز فروش عسل یاس امکان پذیر است. فروشگاه عسل یاس، مرکز فروش انواع محصولات اصل و ارگانیک زنبور عسل میباشد. برای آشنایی بیشتر با بره موم [...]

  • فروش ورق موم رنگی

فروش عمده ورق موم عسل رنگی

26 دی 1400|دیدگاه‌ها برای فروش عمده ورق موم عسل رنگی بسته هستند

فروش عمده ورق موم عسل رنگی در مرکز عسل یاس صورت میگیرد. مرکز عسل یاس، فروشگاه تخصصی انواع محصولات و فرآورده های ارگانیک و طبیعی زنبور عسل است. در این مقاله با انواع موم زنبور [...]